O Inwestycji

//www.antransinvest.pl/zaciszebiema/wp-content/uploads/2021/09/o-inwestycji.jpg

Nowe mieszkania w Olkuszu na sprzedaż

Apartamenty w Zaciszu Biema to innowacja na rynku mieszkań w Olkuszu. Eleganckie i komfortowe mieszkania w szeregowej zabudowie to propozycja dla tych, którzy cenią sobie swobodę życia z dala od zgiełku, a jednocześnie nie chcą marnować czasu na dojazd do pracy, szkoły, do sklepu czy instytucji publicznych. Z mieszkania w Zaciszu Biema masz wszędzie blisko!

Spokojna okolica i zacisze leśne stanowią azyl, który jest świetną alternatywą dla zgiełku miejskiego. To zdecydowany atut tej lokalizacji i samej inwestycji. Działka położona jest na granicy lasu, a w pobliżu płynie rzeka Witeradówka.

Inwestycja Zacisze Biema jest odpowiedzią na potrzeby osób, które w ostatnich latach szukały mieszkania, jakie – z jednej strony będzie zlokalizowane w zabudowie jednorodzinnej, ale – w odróżnieniu do mieszkań na rynku wtórnym – będzie dawało im poczucie przestrzeni. Zacisze Biema jest rozwiązaniem idealnym.

Budowa osiedla ruszy jeszcze w tym roku! Dlatego, jeśli szukasz nowego mieszkania w Olkuszu, koniecznie zarezerwuj je już teraz.

Apartamenty w Olkuszu – sprzedaż ruszy już niebawem!

Zarezerwuj już teraz i wybierz mieszkanie w Olkuszu, o jakim marzysz!

Nowe mieszkania w Zaciszu Biema – tutaj odpoczniesz

Nasi architekci dołożyli wszelkich starań, aby mieszkania w Zaciszu Biema były nowoczesne i funkcjonalne. Połączenie najwyższej jakości materiałów oraz rozwiązań technologicznych zgodnych z najnowszą sztuką budowlaną da ci pewność, że twoje nowe mieszkanie będzie najlepszej jakości.

Do wyboru kupujących jest 76 mieszkań w trzech 3-kondygnacyjnych budynkach w zabudowie szeregowej. Przewidziano 30 miejsc postojowych w garażach oraz 46 naziemnych miejsc postojowych bezpośrednio przy mieszkaniach. To ty decydujesz, jaki wariant jest dla ciebie najwygodniejszy.

Jeśli szukasz nowego mieszkania w Olkuszu, to na osiedlu Zacisze Biema możesz kupić mieszkania o metrażu od 46,53 m2 do 87,78m2. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej przestrzeni, możesz połączyć dwa mieszkania w jeden segment.

Oferujemy mieszkania:

  • 3-pokojowe od 46m2 do 68m2
  • 4-pokojowe od 80m2 do 88m2

W każdym mieszkaniu, bez względu na jego wielkość, przewidzieliśmy taras lub balkon. Wybierając mieszkanie na parterze, staniesz się również właścicielem ogródka, co jest nieocenione szczególnie latem.

Nowoczesne budownictwo Zacisza Biema w Olkuszu – oszczędzaj na rachunkach

Fotowoltaika, okna trzyszybowe, biały montaż elektryczny i ogrzewanie podłogowe w standardzie – to rozwiązania, które pozwolą ci na co dzień korzystać z komfortowego mieszkania i płacić niskie rachunki. Pomyśleliśmy za ciebie o tym, żeby twoje nowe mieszkanie było niedrogie w utrzymaniu.