Zacisze Biema w Olkuszu

Kup mieszkanie pod dobrą gwiazdą

Te mieszkania w Olkuszu powstają dla ciebie!

Szukasz nowoczesnego, komfortowego mieszkania w Olkuszu? Trafiłeś pod dobry adres. Zacisze Biema to nowo powstające osiedle domów w zabudowie szeregowej, w którym znajdziesz swój azyl. Otoczenie sosnowych lasów, spokojna okolica, a jednocześnie bliskość do punktów usługowych i handlowych sprawiają, że to idealna lokalizacja do życia dla całej rodziny.

Inwestorem jest rodzima firma Antrans Invest, która ma doświadczenie w realizacji osiedli mieszkaniowych o podwyższonym standardzie na Śląsku i w Małopolsce. Zacisze Biema to projekt wyróżniający się nowoczesnym designem i funkcjonalnym rozmieszczeniem. 76 mieszkań rozplanowanych jest w 3 budynkach szeregowych, co da przyszłym lokatorom poczucie intymności i niezależności. Balkon, taras lub ogród w każdym z mieszkań umożliwią relaks na świeżym powietrzu.

Nie masz czasu na budowę domu, a mieszkanie w tradycyjnym bloku nie jest dla Ciebie? Nasze nowe mieszkania w Zaciszu Biema w Olkuszu zostały zaprojektowane tak, że łączą w sobie najlepsze cechy życia w domu i w mieszkaniu w zabudowie wielorodzinnej.

Apartamenty w zabudowie szeregowej na osiedlu Zacisze Biema to połączenie elegancji, przestrzeni, nowoczesności i wyjątkowej wygody. Niepowtarzalny charakter tej inwestycji i lokalizacja wśród terenów zielonych zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających.

Nowe mieszkania w Olkuszu na sprzedaż

Apartamenty w Zaciszu Biema to innowacja na rynku mieszkań w Olkuszu. Eleganckie i komfortowe mieszkania w szeregowej zabudowie to propozycja dla tych, którzy cenią sobie swobodę życia z dala od zgiełku, a jednocześnie nie chcą marnować czasu na dojazd do pracy, szkoły, do sklepu czy instytucji publicznych. Z mieszkania w Zaciszu Biema masz wszędzie blisko!

Spokojna okolica i zacisze leśne stanowią azyl, który jest świetną alternatywą dla zgiełku miejskiego. To zdecydowany atut tej lokalizacji i samej inwestycji. Działka położona jest na granicy lasu, a w pobliżu płynie rzeka Witeradówka.

Więcej o Inwestycji

Apartamenty w Olkuszu - zarezerwuj już teraz.

Wybierz mieszkanie w Olkuszu, o jakim marzysz.

Lokalizacja nowych mieszkań na osiedlu zacisze Biema w Olkuszu

Jeśli szukasz mieszkania w Olkuszu w spokojnej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć wszędzie blisko, to kupno mieszkania w Zaciszu Biema jest idealnym pomysłem.

Osiedle usytuowane jest w otoczeniu lasów, co da ci wytchnienie i spokój. Doskonałe skomunikowanie z ważnymi drogami, bliskość szkół, przedszkoli i sklepów są szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi. Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, ze swojego mieszkania w krótkim czasie dotrzesz do miejsc, gdzie możesz uprawiać sport i wypocząć.

Szukasz mieszkania? Olkusz to idealne miejsce do życia!

Olkusz jest miastem, które tysiące ludzi wybrało na miejsce swojego życia.

Zacisze Biema

Znajdujący się między dwiema aglomeracjami – śląską i krakowską – Olkusz jest miastem, które tysiące ludzi wybrało na miejsce swojego życia. Dlaczego mieszkania w Olkuszu cieszą się taką popularnością?

Doskonała lokalizacja

3 lub 4 pokoje

Szeregowa zabudowa

Od 46 do 88m2

Mieszkania z ogrodem

Taras lub balkon w każdym mieszkaniu

Fotowoltaika

Możliwość łączenia mieszkań

Garaż lub miejsce postojowe

Okna 3-szybowe (silent system)

Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych

Ogrzewanie podłogowe w standardzie (warm floor)