Mieszkania z widokami na przyszłość Prosto z pięknego tarasu na dachu budynku A to nie jedyny atut Dworskiej Enklawy w Sosnowcu, co więcej?

  • ogrzewanie podłogowe
  • wygłuszające drzwi i okna
  • wysoki standard wykończenia wnętrz i części wspólnych
  • świetna lokalizacja na wzgórzu niedaleko trasy DK94

Zapraszamy na spacer po gotowej inwestycji, obejrzeniu układów i standardów wykończenia mieszkań

Nowe Mieszkania
w Sosnowcu

Dworska Enklawa

Mieszkania na osiedlu Dworska Enklawa zostały zaprojektowane tak, aby swoje lokum znalazł każdy, zgodnie ze swoimi potrzebami. Do wyboru są zarówno kawalerki, jak również kilkupokojowe mieszkania rodzinne. Wszystkie łączy bardzo duża funkcjonalność i wysokiej jakości technologia budowlana oraz wykończeniowa. Do dyspozycji mieszkańców będą cichobieżne windy oraz podziemne garaże. Każde mieszkanie w Dworskiej Enklawie ma balkon lub taras, co pozwoli napawać się pięknymi widokami tego niezwykłego miejsca.

Sprawdź naszą ofertę

Szukasz mieszkania
w Sosnowcu?

Dworska Enklawa powstaje właśnie dla Ciebie!

Osiedle nowoczesnych mieszkań przy ulicy Dworskiej w Sosnowcu to oferta dla osób, które cenią sobie wygodę i otoczenie zieleni. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, wysoka jakość wykończenia mieszkań, duży wybór lokali – to tylko niektóre zalety nowo powstającego osiedla Dworska Enklawa w Sosnowcu. Już teraz możesz wybrać mieszkanie idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. Wśród oferty mieszkań są również mieszkania z tarasami na dachu, z których rozpościera się wspaniały widok na całą okolicę.

Twoja historia zaczyna się w Dworskiej Enklawie

Inwestorem jest doświadczona w budowie osiedli wielorodzinnych firma Antrans Invest, która może pochwalić się realizacją kilku tego typu inwestycji na Śląsku i w Małopolsce.

Mapa Inwestycji

Sosnowiec

Jeśli szukasz mieszkania w Sosnowcu dla swojej rodziny i chcesz dobrze zainwestować swoje pieniądze, Dworska Enklawa jest doskonałym wyborem.

Nowoczesny styl budownictwa i atrakcyjne położenie na wzgórzu w otulinie zieleni pobliskich parków dadzą Ci gwarancję komfortu i wytchnienia z dala od zgiełku miasta. Dużą zaletą osiedla jest bliskość do ważnych w życiu codziennym instytucji, takich jak szkoła czy przedszkole, a także punktów usługowych i handlowych w okolicy. W najbliższym sąsiedztwie Dworskiej Enklawy znajdują się obiekty historyczne, które tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca.

Doskonała lokalizacja

Bliskość terenów zielonych

Mieszkania od 29 do 110,21m2

Taras lub balkon w każdym mieszkaniu

Taras na dachu

Garaż podziemny

Ogrzewanie podłogowe w standardzie (warm floor)

Bezpieczeństwo rolety antywłamaniowe na parterze

Cichobieżna winda

Okna 3-szybowe (silent system)